پارک علم و فناوری استان کردستان

پارك علم و فناوري سازماني دولتي وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري است كه با هدف افزايش ثروت در جامعه توسط متخصصان حرفه‌اي مديريت مي‌شود. اين سازمان جريان دانش و فناوري را ميان دانشگاه‌ها و مراكز تحقيقاتي، واحدهاي تحقيق و توسعه صنايع، شركت‌هاي فناور و بازار به حركت مي‌اندازد. نگاه دانش بنیان این شرکت در عرصه تولید محصولات نرم افزاری سبب شد که طرح ارائه شده این شرکت مورد پذیرش قرار گرفته و در بهمن 92 به عضوت در پارک علم و فناوری استان کردستان درآید.

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

در اجرای ماده 12 قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای و حمایت عملی از حقوق یادشده درآن، با تلاش بی وقفه‌ی دست‌اندرکاران صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، جهت نظم بخشی و ساماندهی فعالیت های تجاری رایانه ای مجاز، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با هدف تنظیم گری مناسبات بخش خصوصی و دولت و مشارکت موثر در ساماندهی امور تجاری رایانه ای براساس قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزار (مصوب 4/10/1379 مجلس شورای اسلامی) و آیین نامه مصوب هیات وزیران (مصوب 24/4/1383) از تیرماه سال 1384 فعالیت خود را آغاز نمود و با ادغام انجمن شرکتهای انفورماتیک ایران به عنوان سازمانی مردم نهاد در این زمینه فعال بوده است. این شرکت با تاسیس سازمان استانی بلافاصله به عضویت آن درآمده و مجوز فعالیت خود  را از این سازمان اخذ نموده است

شورای عالی انفورماتیک کشور

“‌شورای عالی انفورماتیک کشور وابسته به سازمان برنامه و بودجه” در راستای تنظیم سیاستهای لازم مباحث انفورماتیکی کشور به این امور سروسامان داده و از اتلاف منابع ملی جلوگیری کرده، و استقرار یک نظام انفورماتیک سالم را امکان‌پذیر ساخته‌و ایران را در حرکت به سوی خودکفایی در این رشته هدایت و یاری می نماید.

یکی از وظایف این شورا شناسایی ورتبه بندی شرکت های فعال در حوزه های مختلف انفورماتیکی است.

شرکت داده پردازان پورسام مجوز شواری عالی انفورماتیک را برای سال 91 در تاریخ 21 خرداد 91 در دو حوزه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری و همچنین شبکه داده ها اخذ نموده است

تقدیرنامه دانشگاه علوم پزشکی کردستان

همکاری شرکت داده پردازان پورسام با دانشگاه علوم پزشکی کردستان از سال 1386 آغاز گردید و سامانه آزمون گزینش برتر تا کنون در چندین آزمون استخدامی مورد بهره برداری قرار گرفته است. مشی مدبرانه مدیران دانشگاه و تلاش وهمدلی کارکنان این شرکت سبب شده است تاکنون آزمون های موفق و مورد رضایت داوطلبان در کارنامه دانشگاه علوم پزشکی کردستان و این شرکت ثبت گردد.