آغاز ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری های استان کردستان

این آزمون برای جذب نیروهای مورد نیاز ۵ شهرداری‌ شهرهای تازه تاسیس استان شامل برده‌رشه، اورامان، پیرتاج، توپاغاج و بلبان آباد برگزار می‌شود.

آزمون استخدامی‌جذب نیروی شهرداری‌های شهرهای تازه تاسیس استان ۲۱ شهریور امسال برگزار می‌شود و  با توجه به عنوان‌های مربوط به شغل‌های مورد نیاز ، ۴ نفر مرد و ۷ نفر به صورت مشترک بین زن و مرد در این آزمون جذب می‌شود.

داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی برای انجام ثبت نام به صورت اینترنتی به پایگاه آزمون به آدرس  http://Azmoon.poorsam.ir مراجعه نمایند. تاریخ ثبت نام از روز چهارشنبه ۲۹ مرداد ۹۳ لغایت پایان ساعت ۱۴ هفتم شهریور ۹۳ می باشد.

فایل آگهی آزمون

۵۰۰ پیامک هدیه ویژه تبریک فطر به کاربرانی که تا پایان رمضان پنل خود را خریداری نمایند.

به مناسبت عید فطر ۵۰۰ پیامک هدیه ویژه تبریک فطر به اعتبار کاربران سارو پیامک اضافه شد.

به اطلاع کلیه کاربران گرامی می رساند این اعتبار هدیه ویژه تبریک فطر از تاریخ ۹۳/۰۴/۲۶ به پنل کلیه کاربران اضافه شده است. همچنین این اعتبار به کلیه افرادی که تا پایان ماه مبارک اقدام به خرید پنل کاربری نمایند، تخصیص می یابد.

عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه ای

در اجرای ماده ۱۲ قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای و حمایت عملی از حقوق یادشده درآن، با تلاش بی وقفه‌ی دست‌اندرکاران صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، جهت نظم بخشی و ساماندهی فعالیت های تجاری رایانه ای مجاز، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با هدف تنظیم گری مناسبات بخش خصوصی و دولت و مشارکت موثر در ساماندهی امور تجاری رایانه ای براساس قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزار (مصوب ۴/۱۰/۱۳۷۹ مجلس شورای اسلامی) و آیین نامه مصوب هیات وزیران (مصوب ۲۴/۴/۱۳۸۳) از تیرماه سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را آغاز نمود و با ادغام انجمن شرکتهای انفورماتیک ایران به عنوان سازمانی مردم نهاد در این زمینه فعال بوده است.
شرکت داده پردازان پورسام نیز با تاسیس سازمان استانی بلافاصله به عضویت این سازمان درآمده و مجوز فعالیت خود را اخذ نموده است.

اخذ مجوز رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک کشور

با توجه به فعالیت این شرکت در حوزه انفورماتیک و ارائه مدارک و انجام مراحل آن، گواهی رتبه‌بندی این شرکت در دو زمینه “تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری” و “شبکه داده‌ها” توسط شوار در تاریخ ۲۱/۰۳/۹۱ صادر گردید. به موجب این گواهی فعالیت شرکت در سقف معاملات بزرگ در دو زمینه مذکور بلامانع است.

برگزاری آزمون استخدامی هماهنگ کشوری در ۷ دانشگاه علوم پزشکی تحت پوشش شرکت

آزمون استخدامی هماهنگ کشوری در تاریخ ۲۶/۳/۱۳۹۱ در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار می شود. در این آزمون ۷ دانشگاه شامل کردستان، کاشان، آذربایجان غربی، اردبیل،زنجان، ایلام، کرمانشاه از سامانه آزمون گزینش برتر این شرکت استفاده می نمایند. تمامی نسخههای استفاده شده در این دانشگاهها با پروتکل پاساد سازگار میباشد.

سامانه پاساد با موفقیت راه‌اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت

پس از برگزاری چندین جلسه توجیهی در محل ستاد مرکزی وزارت بهداشت برای کارشناسان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، سامانه پاساد که به منظور تجمیع اطلاعات آزمونی سراسر کشور پیاده سازی شده بود، مورد بهره برداری قرار گرفت. بیشتر بخوانید

تدوین و اجرای پروتکل پاساد توسط شرکت داده پردازان پورسام

پس از امکان سنجی و بررسی های متعدد، پروتکل پاساد (پروتکل ارتباطی سامانه های آزمون دانشگاه های علوم پزشکی) به منظور برطرف نمودن نیازهای آماری و اطلاعاتی اداره کل توسعه منابع انسانی وزارت بهداشت توسط تیم توسعه این شرکت تدوین و اجرایی شد. این پروتکل که با بهره مندی از بستر وب سرویس طراحی شده است امکان تجمیع اطلاعات کلیه دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور را فراهم نموده و همزمان امکان استفاده از هر نرم افزار آزمون را برای دانشگاه ها فراهم می آورد. بیشتر بخوانید