نوشته های poorsam

عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه ای

در اجرای ماده 12 قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای و حمایت عملی از حقوق یادشده درآن، با تلاش بی وقفه‌ی دست‌اندرکاران صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، جهت نظم بخشی و ساماندهی فعالیت های تجاری رایانه ای مجاز، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با هدف تنظیم گری مناسبات بخش […]

اخذ مجوز رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک کشور

با توجه به فعالیت این شرکت در حوزه انفورماتیک و ارائه مدارک و انجام مراحل آن، گواهی رتبه‌بندی این شرکت در دو زمینه “تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری” و “شبکه داده‌ها” توسط شوار در تاریخ 21/03/91 صادر گردید. به موجب این گواهی فعالیت شرکت در سقف معاملات بزرگ در دو زمینه مذکور بلامانع است.

برگزاری آزمون استخدامی هماهنگ کشوری در 7 دانشگاه علوم پزشکی تحت پوشش شرکت

آزمون استخدامی هماهنگ کشوری در تاریخ 26/3/1391 در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار می شود. در این آزمون 7 دانشگاه شامل کردستان، کاشان، آذربایجان غربی، اردبیل،زنجان، ایلام، کرمانشاه از سامانه آزمون گزینش برتر این شرکت استفاده می نمایند. تمامی نسخههای استفاده شده در این دانشگاهها با پروتکل پاساد سازگار میباشد.

سامانه پاساد با موفقیت راه‌اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت

پس از برگزاری چندین جلسه توجیهی در محل ستاد مرکزی وزارت بهداشت برای کارشناسان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، سامانه پاساد که به منظور تجمیع اطلاعات آزمونی سراسر کشور پیاده سازی شده بود، مورد بهره برداری قرار گرفت.

تدوین و اجرای پروتکل پاساد توسط شرکت داده پردازان پورسام

پس از امکان سنجی و بررسی های متعدد، پروتکل پاساد (پروتکل ارتباطی سامانه های آزمون دانشگاه های علوم پزشکی) به منظور برطرف نمودن نیازهای آماری و اطلاعاتی اداره کل توسعه منابع انسانی وزارت بهداشت توسط تیم توسعه این شرکت تدوین و اجرایی شد. این پروتکل که با بهره مندی از بستر وب سرویس طراحی شده […]